DIVADLO 2018 - NOVÉ INFO

Závěrečná taneční show frekventantů v Salesiánském divadle - již vyprodáno

V pátek 25. 5. 2018 od 17:30h se koná již pátá taneční show studia Danceport v prostorách pěkného Salesiánského divadla (Kobyliské náměstí 1, Praha 8).

Vystoupí všichni frekventanti kurzů – MTV style I, II, III, IV a V včetně výběrové skupiny, roztleskávačky I, II, III a IV, taneční přípravky latina I, II a III, kurz taneční průpravy a mládež taneční klub. Nebudou chybět ani naši senioři s jejich originální choreografií a taneční vystoupení některých lektorů J

 

Podrobné informace:

Začátek show je v 17:30h, předpokládaný konec je v 19:30h.

Frekventanti z kurzů taneční přípravky latinskoamerické tance I, II a III, MTV style I, II, III, IV a V včetně výběrovky, roztleskávačky IV a mládež taneční klub se dostaví lehce před 14h. Frekventanti z kurzů roztleskávaček I, II a III a taneční průprava se dostaví v 16:15h. Od 14:15h budou probíhat prostorové a světelné zkoušky na pódiu dle rozpisu (prostorové zkoušky pro roztleskávačky I, II a III a pro taneční průpravu budou v 16:30h). Děti si vždy po příjezdu do divadla ve foyer vyzvednou lektoři a odvedou do šaten.

 

Rodičům bude od 16:30h k dispozici divadelní bar, který bude nekuřácký. Rodiče si své děti vyzvednou po skončení show, tedy cca v 19:30h. O děti tedy bude od 14h/16:30h do konce akce postaráno.

Přístup do prostor pro účinkující bude pro rodiče po celou dobu zakázán (včetně zkoušek a celé show, i po jejím skončení). Do hlediště budou rodiče vpuštěni cca 15min před začátkem show po předložení vstupenky. Bez vstupenky nebude nikdo vpuštěn do prostor hlediště!

Nejmenší děti (z kurzu roztleskávačky I, II a III a taneční průpravy) budou rodičům postupně předáni po skončení celé show před vstupem do šaten.

Bohužel nikoho nebudeme během show pouštět dříve domů – všichni účinkující odcházejí po skončení show! Moc tímto děkujeme všem za pochopení a akceptování!

Show pořádáme jednou do roka a my se těšíme, že si ji opět užijeme – aby vše klaplo, potřebujeme i Vaši spolupráci a akceptování výše uvedených požadavků.

 

V roli moderátorky show se opět představí vynikající Lenka Volfová. Za sebou má např. focení pro Asociaci vizážistů a stylistů, ČILICHILI, Jimmy Z bar, hotel Panorama, Big Brands nebo boutique Carmen leather. Spolupracovala s předními českými fotografy – Julie Zákostelecká nebo Tomáš Raszka. Při své práci stihla i úspěšně ukončit vysokou školu - titul Mgr. v oboru Učitelství pro střední školy a titul Bc. v oboru germanistiky a humanitních věd na Univerzitě Karlově v Praze.

Celou akci (od prostorových zkoušek po skončení show) bude fotit Jiří Rošer. Jeho fotky budou uveřejněny na webových stránkách studia a facebooku, kde si je budete moci prohlédnout. Fotky budou také použity na propagačních materiálech pro Danceport.

Parkování - doporučujeme všem, aby svá vozidla zaparkovali na hlídaných parkovištích u metra „C“ a k divadlu přijeli metrem, zastávka „Kobylisy“ - výstup směr Kobyliské náměstí a ve vestibulu směrovky "Salesiánské centrum". Po schodech vystoupíte 30 metrů od Salesiánského divadla. Parkovacích míst v okolí divadla je jen omezený počet.

 

Na všechny se těšíme 25. 5. v Salesiánském divadle J

Za celý tým tanečního studia Danceport

Ing. Karolína Venkrbcová

Tel.: 605 284 171