Pohybové kurzy pro dospělé, seniory a mládež

ZAMĚŘENO NA ŽENY SEZÓNA PODZIM 2018

Permanentka ZAMĚŘENO NA ŽENY
Tato výhodná permanentka je na jméno a umožňuje vstup na všechna pohybová cvičení - zumba, kondiční p-class, bodyforming, zpět do formy - interval trénink a dalších dle platného rozvrhu. Ve vybraném období tak můžete navštívit různé kurzy dle Vašeho přání.

Cena této permanentky je jen 990 Kč na měsíc, 3 990 Kč na pololetí nebo 6 990 Kč na rok.
Garantujeme minimálně 5x55 minut cvičení týdně v odpoledních hodinách a přes den o víkendu.

 


DALŠÍ OBLÍBENÁ CVIČENÍ A TANEC

Latin dance

Latin dance je kurz zaměřený na základní prvky latinskoamerických tanců, seznámení s hudbou a základní charakteristikou. Každá hodina také obsahuje sadu relaxačních cviků pro revitalizaci a posílení těla. Kurz je určen jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilé.

Lektor: Martin Hejhal 


Bodyforming

cvičení pro každou z nás. Potřebujete uvolnit po náročném dni , přijít na jiné myšlenky a pobavit se, chcete si pořádně zacvičit, otřít pot z čela a spálit nějakou tu kalorii, uvolnit a protáhnout bolavá záda. Tak toto je cvičení přímo pro Vás. PRO KAŽDÝ VĚK, PRO DOBROU NÁLADU, PRO KRÁSNOU POSTAVU - bez složitých krokových variací na zpevnění všech problematických partií a redukci – hubnutí, zdravotní efekt. Při cvičení využijeme všech cvičebních pomůcek - činky, overball, fitball - velký míč, expander, posilovací gumy, ale i vlastní váhu těla.

Lektorka: Magda Selucká

 

 

Kondiční P-Class
Cvičení určeno primárně pro ženy

Kondiční lekce zaměřená především na problémové partie. Součástí této lekce není žádná složitá choreografie ani poskoky
jako v high aerobiku. Jedná se o vytrvalostně silové aerobní cvičení zaměřené především  na problémových partie, ale procvičíte a zformujete i ostatní části těla jako je svalstvo horních končetin, zad a svaly pánevního dna. Zbavíte se bolesti zad a problémů.
Lektorka: Lucie Nielsen


Zpět do formy - interval trénink
Cvičení určeno primárně pro ženy.

Chcete se cítit dobře ve svém těle? Chcete se líbit sama sobě, partnerovi, ostatním lidem?

 

 

V kurzu „Zpět do formy – interval trénink“ jde o vysoce efektivní způsob spalování tuků. Střídají se aerobní a silové zátěže v krátkých intervalech, které jsou doplněné intenzivním posilováním bříška.

 

Lektorka: Magda Selucká


 


Zumba®Zumba
Cvičení/tančení určeno primárně pro ženy.

 

 

Zatančíte si v rytmu latinskoamerických tanců (salsa, merengue, chacha a další), naučíte si i krokové variace k orientálním nebo afrických tancům nebo flamenco. Hodina je velmi energická a užijete si spoustu zábavy J Na konci hodiny je protažení a strečing.

Lektorka: Andrea Mesjarová

Lektorka: Andrea Mesjarová

 

 

 

 

 

 

 

Pilates Body

jedná se o posílení celého těla s důrazem na hluboký stabilizační systém, správné dýchání a držení těla. Odstraňuje bolesti zad, migrény a samozřejmě špatnou náladu. Přijďte se přesvědčit, že i Pilates může být zábava, do které se zamilujete. 
 

Lektorka: Jana Kopecká


PortDeBras
Cvičení určeno pro ženy i muže

Cvičení vzniklo spojením prvků moderního tance a baletu s principy posturálního a balančního tréninku. Jde o plynulou sestavu cviků, která harmonicky posiluje a protahuje svaly celého těla, mobilizuje páteř a zlepšuje pohyblivost kloubů.

PortDeBras zvládne každý, nevyžaduje žádnou předchozí taneční nebo pohybovou průpravu.

Lektorka: Máša Maroušková